Advento kalendorius, medvilniniai maišeliai su numeriais, 24vnt

  Advento kalendorius, medvilniniai maišeliai su numeriais, 24vnt

  16,45 €

  Advento kalendorius tai Kalėdinė dekoracija

  skirta šventės laukimui, interjero puošimui ir mažų dovanų pakavimui.

  Advento kalendorius yra sudarytas iš 24 medvilninių maišelių, 24 medvilninių virvelių ir 24 medinių numerių (nuo 1 iki 24).

  Medvilniniai maišeliai yra 10x13cm dydžio. Maišeliai yra natūralios kraft spalvos ir trijų skirtingų raštų: 8 maišeliai be jokio rašto, 8 maišeliai su auksinėmis žvaigždutėmis, 8 maišeliai su auksinėmis juostelėmis.

  Medvilninės virvelės 30cm ilgio.

  Mediniai numeriai maždaug 6-7cm dydžio.

  Prekės personalizacija

  • Maks. 250 simbolių
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Advento kalendorius, medvilniniai maišeliai su numeriais, 24vnt. Advento kalendorius yra sudarytas iš 24 medvilninių maišelių, 24 medvilninių virvelių ir 24 medinių numerių (nuo 1 iki 24). Medvilniniai maišeliai nedideli 10x13cm. Medžiaginiai maišeliai natūraliai rusvos spalvos ir trijų skirtingų raštų: 8 maišeliai be jokio rašto, 8 maišeliai su auksinėmis žvaigždutėmis, 8 maišeliai su auksinėmis juostelėmis. Medvilninės virvelės yra 30cm ilgio. Mediniai numeriai yra maždaug 6-7cm dydžio.

  Advento kalendorius tai Kalėdinė dekoracija skirta šventės laukimui, interjero puošimui ir mažų dovanų pakavimui. Advento kalendorius leidžia žaismingai pažymėti kiekvieną advento dieną belaukiant Kalėdų, pavyzdžiui, kasdien gaunant po nedidelę dovanėlę. Advento kalendorius visad turi 24 dienas. 

  Advento kalendorius yra puiki Kalėdinė atributika, ypač tinkanti puošiant namus Kalėdų šventei. Advento kalendorius gali būti derinamas su kitomis Kalėdinėmis dekoracijomis, tokiomis kaip įvairios girliandosžvakėsbalionaikaroliukaiorganza, konfeti žvaigždutės.

  Papildoma informacija

  KA2-019ME