Dovanų dėžutė vokams, Cards

  Dovanų dėžutė vokams, Cards, 24x24x24cm

  8,26 €

  Kartoninė dėžutė dovanų vokams.

  Dėžutė atrodo kaip dekoratyvinė pašto dėžutė su kiauryme viršuje.

  Dėžutė balta su auksiniu metalizuotu užrašu Cards.

  Dėžutės dangtelis turi kiaurymę ir atsidaro į viršų.

  Dėžutės išmatavimai 24x24x24 cm.

  Pastaba: dėžutė parduodama nesulankstyta plokščia - reikia tik išlankstyti ir uždengti dangtelį.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dovanų dėžutė vokams Cards atrodo kaip dekoratyvinė pašto dėžutė. Kartoninė dėžutė vokams balta su užrašu, dangtelyje turi kiaurymę, kuri skirta sumesti čekiams ir dovanų vokams. Dažnai svečiai šventės šeimininkams dovanoja pinigus ar čekius, todėl, priimant svečių sveikinimus, labai patogu kai šalia stovi tokia vokų dėžutė, kur sumetami dovanų vokai. Čia telpa ir smulkios dovanos. Dovanų dėžutė vokams su auksiniu užrašu tinka vestuvėms, krikštynoms ar gimtadienio sveikinimams.

  Dovanų dėžutė vokams pagaminta iš tvirto balto kartono. Dėžutės vokams dangtelis turi išpjovą kaip laiškų dėžutė, kur metami dovanų vokai, čekiai, palinkėjimų kortelės ar laiškai. Dėžutės dangtelis atsidaro atlenkiant jį į viršų, todėl, jei dovanų vokas didesnis, galima atidaryti dangtelį ir voką įdėti.

  Dovanų dėžutės vokams parduodamos nesulankstytos. Dėžutės vokams konstrukcija tokia patogi, kad labai paprasta ją suformuoti: praskleidžiame dėžutės sieneles į šonus, tuo pačiu ištiesiname dugną jį spaudžiant žemyn ir uždarome dangtelį. Štai dėžutė vokams paruošta naudojimui.

  Papildoma informacija

  PUDTM6-019ME