Metalizuotas celofanas, Mėlynas 70x100cm/50vnt

  Metalizuotas celofanas, Mėlynas, 70x100cm, 50vnt

  11,16 €

  Metalizuotas celofanas pakavimui supjaustytas lapais

  Spalva: geroji pusė - mėlyna, kita pusė - sidabrinė

  Celofano storis 30 mk

  Lapo išmatavimai 70x100 cm

  Rulone yra 50 vnt

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Metalizuotas celofanas mėlynas 70x100cm 50vnt. Celofanas supjaustyta lapais, susuktas ritinėliais. Celofanas bizgantis, nepermatomas, tai tvirta pakavimo medžiaga dovanoms ir gėlėms, nors celofano storis tik 30 mikronų. Metalizuotas celofanas pagamintas skaidraus celofano pagrindu, jį metalizacijos būdu iš abiejų pusių padengiant plonu aliuminio sluoksniu. Metalizuotas celofanas atrodo kaip folija, ypač iš blogosios sidabrinės pusės, bet yra nepalyginamai stipresnis, atsparus vandeniui.

  Metalizuotas celofanas dvipusis: geroji pusė yra tamsiai mėlynos spalvos, kita lapo pusė yra sidabrinės spalvos. Abi lapo pusės turi metalinį blizgesį, todėl ir vadinamas metalizuotas celofanas. Celofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Jį galima lankstyti, rišti ar klijuoti, puošti juostelėmis ar kaspinais. Dovana supakuota į blizgantį celofaną tinka kiekvienai progai, o ypač Kalėdoms. Metalizuotas celofanas tinka ir kai gaminamos įvairios dekoracijos, girliandos. Metalizuotas celofanas naudojamas kai gaminami celofaniniai dovanų maišeliai Kalėdoms - daroma viena maišelio pusė, kita maišelio pusė būna iš skaidraus celofano su piešiniu.

  Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

  Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

  Papildoma informacija

  W19-50vnt-mėlynas