Metalizuotas celofanas, sidabrinis, 70x100 cm/ 10 vnt

Metalizuotas celofanas, sidabrinis, 70x100 cm, 10 vnt

2,89 €

Metalizuotas blizgantis celofanas lapais.

Spalva: sidabrinė iš abiejų lapo pusių.

Celofano storis 30 mk.

Lapo išmatavimai 70x100 cm.

Rulone yra 10 vnt lapų.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Metalizuotas celofanas. sidabrinis, 70x100cm 10vnt. Celofanas supjaustytas lapais, skirtas dovanų ir daiktų pakavimui. Celofanas susuktas rulonais, kurio ilgis 70 cm, diametras 3 cm. Rulone yra 10 metalizuoto sidabrinio celofano lapų. Metalizuotas sidabrinis celofanas yra 30 mk storio.

Metalizuotas celofanas pagamintas skaidraus celofano pagrindu. Skaidrus celofanas metalizacijos proceso metu iš abiejų pusių padengiamas labai plonu aliuminio sluoksniu. Gautas metalizuotas celofanas yra sidabrinės spalvos, turi metalinį blizgesį. Metalizuotas sidabrinis celofanas išore panašus kaip aliuminio folija, bet daug tvirtesnis, jo perplėšti rankomis neįmanoma, reikia kirpti. Metalizuotas celofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Celofanas tvirtas, jį galima lankstyti, rišti ar klijuoti. Dovana supakuota į blizgantį celofaną tinka kiekvienai progai, o ypač Kalėdoms ir Sidabrinėms vestuvėms. Metalizuotas celofanas naudojamas ir kai gaminamos įvairios švenčių dekoracijos ir Kalėdinės girliandos.

Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

Papildoma informacija

W26-10vnt-sidabrinis