Metalizuotas celofanas, Žalias, 70x100cm/10vnt

  Metalizuotas celofanas, Žalias, 70x100cm, 10vnt

  2,89 €

  Metalizuotas blizgantis pakavimo celofanas lapais.

  Spalva: geroji pusė - žalia, kita pusė - sidabrinė.

  Celofano storis 30 mk.

  Lapo išmatavimai 70x100 cm.

  Rulone yra 50 vnt lapų.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Metalizuotas celofanas, žalias, 70x100cm, 10vnt. Celofanas supjaustytas lapais, susuktas rulonėliais, atsparus vandeniui, skirtas dovanų pakavimui. Žalias metalizuotas celofanas blizganti, tvirta pakavimo medžiaga, nors yra tik 30 mikronų storio. Metalizuotas celofanas gaminamas skaidraus celofano pagrindu, jį metalizacijos proceso metu padengiant plonu aliuminio sluoksniu. Todėl metalizuotas celofanas atrodo kaip aliuminio folija, bet yra nepalyginamai tvirtesnis, neplyšta.

  Metalizuotas celofanas dvipusis, galima naudoti abi lapo puses: geroji lapo pusė yra žalios spalvos, kita lapo pusė yra sidabrinės spalvos. Celofanas abiejose lapo pusėse  turi metalinį blizgesį, todėl ir vadinamas metalizuotas celofanasCelofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Metalizuotas celofanas yra lankstomas, jį galima rišti ar klijuoti. Dovanos supakuotos į blizgantį celofaną tinka kiekvienai progai, o ypač Kalėdoms. Metalizuotas celofanas naudojamas ir kai  gaminamos dekoracijos, girliandos ar celofaniniai dovanų maišeliai.

  Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

  Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

  Papildoma informacija

  W19-10vnt-žalias