Folija minkšta, metalinė vario, 50cm 10m

  Folija minkšta, metalinė vario, 50cm 10m

  4,05 €

  Minkšta ir tvirta metalinė folija susukta ant ritinėlio.

  Folija švytinti metalu vario spalvos, vienoda abiejose pusėse.

  Folija skirta dekoracijoms ir rankdarbiams.

  Folijos plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Folija minkšta, metalinė vario 50cm 10m. Folija minkšta ir švelni, kartu tvirta ir išlaikanti formas. Folija švytinti dekoratyvinė medžiaga, kurią galima formuoti, tempti, kirpti, lankstyti ar suglamžyti. Metalinė folija metalizuota vienodai švytinti iš abiejų pusių.

  Folija tinka dekoravimui ir rankdarbiams. Iš jos gali būti daromos įvairios gėlės ar kuriami įspūdingi interjero dekoravimo elementai. Folija galima išradingai papuošti Kalėdinę eglutę ar vainiką. Taip pat ši folija gali ištaigingai praturtinti prabangias dovanas, jei folijos lapą įdėsime į dovanų dėžutę ar maišelį. Folija puiki, tik pasitelkite fantaziją ir kiekvieną kartą suteikite jai naują gyvenimą!

  Folija yra 50 cm pločio ir ištisinio 10 m ilgio, susukta ant standaus ritinėlio ir apsaugota celofanu, todėl transportavimo metu nebus pažeista. 

  Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

  Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

  Papildoma informacija

  156001-50/100 440000