Metalizuotas celofanas, Mėlynas 70x100cm/10vnt

  Metalizuotas celofanas, Mėlynas, 70x100cm, 10vnt

  2,89 €

  Metalizuotas celofanas pakavimui supjaustytas lapais.

  Spalva: geroji pusė - mėlyna, kita pusė - sidabrinė.

  Celofano storis 30 mk.

  Lapo išmatavimai 70x100 cm.

  Rulone yra 10 vnt lapų.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Metalizuotas celofanas mėlynas 70x100cm 10vnt. Šis celofanas tai nepermatoma, blizganti pakavimo medžiaga dovanoms. Celofanas supjaustytas lapais, susuktas rulonais po 10 lapų. Mėlynas metalizuotas celofanas yra tvirta pakavimo medžiaga, nors jos storis tik 30 mikronų. Metalizuotas celofanas pagamintas skaidraus celofano pagrindu, jį metalizacijos proceso būdu padengiant plonu aliuminio sluoksniu. Metalizuotas celofanas atsparus vandeniui.

  Metalizuotas celofanas dvipusis: geroji pusė yra sodrios mėlynos spalvos, kita lapo pusė yra sidabrinės spalvos. Celofanas abiejuose lapo pusėse  turi metalinį blizgesį, todėl ir pavadinimas - metalizuotas celofanasCelofanas tinka gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Celofanas yra lankstomas, jį galima rišti ar klijuoti. Metalizuotas celofanas stiprus, rankomis jo neperplėšite, reikia įkirpti. Dovana supakuota į blizgantį celofaną tinka kiekvienai progai, o ypač Kalėdoms. Gaminant dekoracijas ar pakuojant dovanas, galima išradingai panaudoti abi celofano spalvas. Metalizuotas celofanas naudojamas ir kai gaminami Kalėdiniai celofaniniai maišeliai - daroma viena maišelio pusė, kita maišelio pusė būna iš skaidraus celofano su piešiniu.

  Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

  Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

  Papildoma informacija

  W19-10vnt-mėlynas