Metalizuotas celofanas, sidabrinis, 70x100 cm/ 50 vnt

  Metalizuotas celofanas, sidabrinis, 70x100 cm, 50vnt

  10,66 €

  Metalizuotas blizgantis celofanas supjaustytas lapais.

  Spalva: sidabrinė blizganti iš abiejų lapo pusių,

  Celofano storis 30 mk.

  Lapo išmatavimai 70x100 cm.

  Rulone susukta 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Metalizuotas celofanas, sidabrinis, 70x100cm 50vnt. Celofanas supjaustytas lapais, skirtas dovanų ir daiktų pakavimui. Celofanas susuktas rulonais, kurio ilgis 70 cm, diametras 6 cm. Celofano storis 30 mk.

  Metalizuotas celofanas pagamintas skaidraus celofano pagrindu. Skaidrus celofanas metalizacijos proceso metu iš abiejų pusių padengiamas labai plonu aliuminio sluoksniu. Gautas metalizuotas celofanas yra sidabrinės spalvos, turi metalinį blizgesį. Metalizuotas celofanas išore panašus kaip aliuminio folija, bet daug tvirtesnis, jo perplėšti rankomis neįmanoma, reikia kirpti. Metalizuotas celofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Celofanas tvirtas, jį galima lankstyti, rišti ar klijuoti. Dovana supakuota į blizgantį celofaną tinka kiekvienai progai, o ypač Kalėdoms ir Sidabrinėms vestuvėms. Metalizuotas celofanas naudojamas ir kai gaminamos įvairios švenčių dekoracijos ir Kalėdinės girliandos.

  Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

  Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

  Papildoma informacija

  W26-50vnt-sidabrinis