Metalizuotas celofanas, Žalias, 70x100cm/50vnt

Metalizuotas celofanas, Žalias, 70x100cm, 50vnt

11,16 €

Metalizuotas blizgantis pakavimo celofanas lapais.

Spalva: geroji pusė - žalia, kita pusė - sidabrinė.

Celofano storis 30 mk.

Lapo išmatavimai 70x100 cm.

Rulone susukta 50 lapų.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Metalizuotas celofanas žalias, 70x100cm 50vnt. Celofanas supjaustytas lapais, susuktas rulonėliais, atsparus vandeniui, skirtas dovanų pakavimui. Metalizuotas celofanas blizganti, tvirta pakavimo medžiaga, nors yra tik 30 mikronų storio. Metalizuotas celofanas gaminamas skaidraus celofano pagrindu, jį metalizacijos proceso metu padengiant plonu aliuminio sluoksniu. Todėl metalizuotas celofanas atrodo kaip aliminio folija, bet yra nepalyginamai tvirtesnis, neplyšta.

Metalizuotas celofanas dvipusis, galima naudoti abi lapo puses: geroji lapo pusė yra žalios spalvos, kita lapo pusė yra sidabrinės spalvos. Abi lapo pusės  turi metalinį blizgesį, todėl ir vadinamas metalizuotas celofanas. Celofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Jį galima lankstyti, rišti ar klijuoti. Dovanos supakuotos į blizgantį celofaną tinka kiekvienai progai, o ypač Kalėdoms. Metalizuotas celofanas naudojamas ir kai  gaminamos dekoracijos, girliandos ar celofaniniai dovanų maišeliai.

Metalizuota plėvelė daug naudojama pakuojant daiktus, dovanas ir gėles bei darant dekoracijas. Dažnai kartu naudojamos ir šios priemonės: juostelėskaspinai (rišami, sutraukiami ir priklijuojami), skaidrus celofanasdovanų pakavimo popieriusdvipusis popierius gėlėms ir dovanomsvardo kortelėsmaži mediniai segtukaiplunksnos.

Dekoracijoms ir foto sienelėms kartu naudojama: sienelė "lietutis"balionai, įvairios kabančios dekoracijos (girliandos, rozetės), konfetirožių žiedlapiai, kt.

Papildoma informacija

W19-50vnt-žalias