Stalo servetėlės, raudonos, 20 vnt

  Stalo servetėlės, raudonos, 33x33cm, 20 vnt

  1,24 €

  Stalo servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių

  Spalva ryški raudona

  Šia spalva dažyti visi 3 sluoksniai

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm,

  Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis

  Pakuotėje yra 20 vnt

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, raudonos, 20 vnt. Servetėlės popierinės trijų sluoksnių, visi sluoksniai dažyti. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis. Popierinės servetėlės standžios, gerai išlaiko lankstymo formas, gerai sugeria vandenį, bet spalva nenubėga.

  Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Raudonos spalvos stalo servetėlės labai tinka Kalėdoms, vestuvėms ar gimtadieniui, o ypač Valentino dienai. Vienspalves stalo servetėles galite derinti su kitos spalvos vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis - taip sukursite šventišką nuotaiką, Jūsų stalo papuošimas bus žaismingesnis. Popierinės servetėlės yra vienspalvės, kurių visi trys sluoksnai yra raudoni, todėl iš jų gali būti lankstomos įvairios stalo dekoracijos ir gėlės, daromi pom pom.

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL110503