Medinis vokelis pinigams, Laimė

Medinis vokelis pinigams, Laimė

3,97 €

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui.

Ant viršelio kiauraraščiu išgraviruota rožių šaka ir palinkėjimas:

Lai vien tik laimė, meilė, gėris Jus lydi visados...

Vokelio išmatavimai 17,5x9x1 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis pinigams, Laimė. Vokeliai naudojami kaip sveikinimo atvirukai. Šis medinis vokelis universalus, tinka dovanai bet kokiai progai - gimtadieniui, jubiliejui ar vardadieniui kai įteikiamos mažos dovanos, pinigai ar čekis. 

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio kiauraraščiu išgraviruotas rožės šakos paveiksliukas ir gražus palinkėjimas: Lai vien tik laimė, meilė, gėris Jus lydi visados... Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos ar satino juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-laimė