Mažas šeimos židinys, baltas

  Mažas šeimos židinys, baltas

  9,83 €

  Šeimos židinys - keramikinė žvakidė telpanti į delną.

  Spalva balta matinė.

  Aukštis apie 7 cm, diametras apie 11,5 cm.

  Žvakidė susideda iš dviejų dalių: ažūrinis nukeliamas gaubtas ir lėkštelė žvakei.

  Rekomenduojame naudoti tik mažą neaukštą žvakę.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Mažas šeimos židinys, baltas, telpantis į delną. Keramikinė žvakidė rankų darbo susideda iš dviejų dalių - lėkštelės žvakei ir nukeliamo ažūrinio gaubto. Aukštis 8cm. Šeimos židinys graži tėvų dovana jauniesiems ir puiki vestuvių atributika. Šeimos ugnies perdavimas jauniesiems yra sena lietuviška tradicija, šiai ceremonijai ir naudojamas šeimos židinys. Ši maža keramikinė žvakidė gali būti naudojama kaip šeimos židinys, maža dovanėlė ar graži interjero detalė, kurioje galima užsidegti žvakutę kiekvieną vakarą.

  Šis šeimos židinys yra mažas, jo aukštis - 8 cm. Lėkštelės aukštis - apie 3 cm,  diametras 11,5 cm. Gaubto aukštis - 7 cm, apačioje gaubto vidinis diametras 10 cm. Gaubto viršuje išpjauta apie 3,5 cm diametro anga, per kurią išeina degančios žvakės liepsnos šiluma. Ši anga papildomai papuošta iškiliais ornamentais. Šeimos židinys keramikinis, dažytas balta matine spalva. Nors viršuje išpjauta gana didelė kiaurymė, bet viduje degti aukštos žvakės nerekomenduojame, kad neaprūktų gaubto kraštai. Čia užtenka mažos žvakės tabletės ar plaukiojančios žvakutės. Didesnę žvakę galima užsidegti tik įdėjus į lėkštelę, o gaubto nedengti.

  Šeimos židinys pagamintas Lietuvoje.

  Pastaba: šis mažas šeimos židinys keramikinė žvakidė yra rankų darbo kūrinys, todėl kiaurymių išpjaustymo ornamentai gali skirtis nuo nuotraukoje matomo vaizdo, bet forma ir dydis atitiks aprašymą. Prieš siunčiant siuntą, jei reikės, dėl žvakidės išorinio vaizdo pakeitimo susisieksime su Jumis.

   

  Papildoma informacija

  SZ-mažas