Vyriška piniginė, Gimtadienio proga

Medinis vokelis pinigams, Vyriška piniginė, Gimtadienio proga

3,97 €

Vyriška piniginė - medinis vokelis skirtas dovanos įpakavimui.

Ant viršelio išgraviruotas palinkėjimas: "Gimtadienio proga".

Išmatavimai 13x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Vyriška piniginė, Gimtadienio proga. Medinis vokelis atrodo kaip piniginė, skirta dovanos įteikimui vyrui gimtadienio progai. Čia telpa mažos dovanos, čekis ar pinigai. Šis medinis vokelis tinka vyrui ir jubiliejaus progai. Ant viršaus papildomai galima užrašyti metus, o į vidų įdėti kortelę su palinkėjimais. Tik reikia nepamiršti, kad dovanojama piniginė negali būti tuščia - reikia įdėti pinigų.

Vyriška piniginė - medinis vokelis pinigams tai nedidelė medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotas palinkėjimas Gimtadienio proga. Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 13x9x1 cm. Vokelio viduje EURO kupiūros netelpa, jas reikia sulenkti pusiau. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele, kad neatsidarytų. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos ar satino juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

Mvok-vyrui