Medinis vokelis, 40, Jubiliejaus proga

  Medinis vokelis, 40, Jubiliejaus proga

  3,97 €

  Medinis vokelis pinigams skirtas mažai dovanai,

  pinigams ar čekiui.

  Ant viršelio išgraviruotas užrašas Jubiliejaus proga ir 

  skaičius 40 stilizuotų ornamentų apsuptyje.

  Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Medinis vokelis, 40, Jubiliejaus proga. Vokeliai naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos yra čekis ar pinigai. Medinis vokelis skirtas 40 metų jubiliejaus progai. Medinis vokelis gali būti panaudojamas ir kai teikiamos dovanos vestuvių sukakties 40-to jubiliejaus proga.

  Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotas užrašas Jubiliejaus proga ir skaičius 40 stilizuotų ornamentų apsuptyje. Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas jo dangtelį atlenkiant į kairę pusę. Uždarytas vokelis dešinėje pusėje surišamas juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos arba satino juostelę. 

  Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai kiekvienam vokeliui suteikia unikalų išskirtinumą.

  Papildoma informacija

  Mvok-40-jubiliejus