Servetėlės, Strawgerries with bees L, 20vnt

Servetėlės, Strawgerries with bees L, 20vnt

1,61 €

Stalo servetėlės Lunch su piešiniu.

Fono spalva balta, dekoruotos braškių, jų žiedų ir žalių lapelių piešiniais.

Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

Išskleistos servetėlės išmatavimai: 33x33cm,

parduodamos sulenktos į 4 dalis.

Pakuotėje yra 20 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Servetėlės, Strawberries with bees, 20vnt. Stalo servetėlės popierinės baltos dekoruotos braškių ir žiedų piešiniais. Servetėlės skirtos stalo puošimui, bet naudojamos ir dekupažui. Šios servetėlės šviesios, piešiniai pasteliniai, todėl labai universalios, jos tinka bet kokiai progai. Mažų bitučių piešinukai labai pagyvina servetėlės piešinį, todėl šios popierinės servetėlės tinka ir vaikų gimtadieniui.

Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių, standžios ir gerai laiko lankstymo formas. Servetėles nepatartina smulkiai lankstyti, geriau pastatyti trikampiu ant stalo arba padėti ant lėkštutės. Prie šių servetėlių dera baltos, raudonos ar žalsvos spalvos žvakės. Popierinės stalo servetėlės naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui. Dekupažui naudojamas tik vienas servetėlės su piešiniu sluoksnis. 

Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

SDL138700