Medinis vokelis, Jubiliejaus proga

Medinis vokelis, Jubiliejaus proga

3,97 €

Medinis vokelis pinigams skirtas mažai dovanai,

pinigams ar čekiui.

Ant viršelio išgraviruotas užrašas Jubiliejaus proga ir 

stilizuotų gėlių ornamentas.

Gėlių viduriukai, tai išpjautos mažos skylutės.

Išmatavimai 17,5x9x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis vokelis, Jubiliejaus proga. Vokeliai naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos yra čekis ar pinigai. Medinis vokelis skirtas bet kurio jubiliejaus progai, nes nėra jubiliejinių metų skaičiaus. Medinis vokelis tinka ir kai teikiamos mažos dovanos jubiliejaus proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotas užrašas Jubiliejaus proga ir stilizuotų gėlių girlianda. Gėlyčių viduriukai kiauraraštis - išpjautos mažos skylutės. Medinis vokelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas jo dangtelį atlenkiant į kairę pusę. Uždarytas vokelis dešinėje pusėje surišamas juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos arba satino juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai kiekvienam vokeliui suteikia unikalų išskirtinumą.

Mediniai vokeliai pinigams naudojami sveikinant žmones įvairiomis progomis, ruošiantis sveikinti dažnai prireikia ir tokių priemonių kaip gėlių pakavimo popierius ir juostelės ar kaspinaisvečių palinkėjimų knyga.

Papildoma informacija

Mvok-jubiliejus