Kaspinai priklijuojami, mix, D13cm, 12 vnt

  Kaspinai priklijuojami, mix, D13cm, 12 vnt

  3,72 €

  Kaspinai priklijuojami, pagaminti iš plastikinės juostelės, 

  su lipdukais blogojoje pusėje.

  Kaspinų spalvos įvairios.

  Pakuotėje 12 vnt.

  Kaspinėlio išmatavimai: D 13 cm, A 6 cm.

  Pakuotės išmatavimai: 34x23x11 cm

  Pastaba: kaspinų spalvos mix, gali neatitikti nuotraukoje matomo vaizdo.

  Kaspinai šiuo metu supakuoti į celofaninius maišelius.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai priklijuojami, mix, D13cm, 12vnt pakuotėje. Kaspinai plastikiniai, priklijuojami, apvalios gėlytės formos, diametras 13cm, pakilę 6cm. Kaspinai naudojami dovanų papuošimui, dekoracijoms. Vienoje pakuotėje yra įvairių spalvų kaspinai su lipdukais. 

  Kaspinai priklijuojami pagaminti iš 2 cm pločio plastikinės juostelės, kurios abi pusės yra tos pačios spalvos ir turi vienodą lako blizgesį. Visi kaspinai blogoje pusėje turi pritvirtintą lipnios juostelės lipduką. Nuplėšiame lipduko popierėlį ir klijuojame kaspiną reikiamoje vietoje. Labai patogu. Daug šių kaspinų sunaudojame dovanų papuošimui, ypač kai pakuojame dovanas Kalėdoms.

  Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

  Papildoma informacija

  R20/S/12 mix