Kaspinai, sutraukiami pasteliniai mix, 25 vnt

  Kaspinai, sutraukiami pasteliniai mix, 25 vnt

  2,40 €

  Kaspinai sutraukiami iš 2 cm pločio plastikinių juostelių.

  Spalvos įvairios - mix,

  juostelės turi lako blizgesį iš abiejų pusių.

  Sutraukto kaspinėlio išmatavimai: 11x13x5 cm

  Pakuotėje 25 vnt.

  Kaspinėlių pakuotės išmatavimai: 50x3x1 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai, sutraukiami pasteliniai mix, 25 vnt. Kaspinai sutraukiami iš 2cm pločio plastikinių juostelių. Kaspinai skirti dovanų pakavimui, surišimui ir puošimui. Įvairių spalvų kaspinai ypač tinka dovanų pakavimui Kalėdoms, kai pakuojame daug dovanų. Šie kaspinai parduodami suglausti spec juostelėmis. Juostelės plotis 2 cm, ilgis 50 cm. Būsimo kaspino juostelių viduje yra tokio pačio ilgio 0,5 cm pločio juostelės, naudojamos kaspino sutraukimui. Pakuotėje yra 25 kaspinai. Vieno sutraukto kaspino ilgis apie 11 cm, plotis 13 cm, kaspinas lieka pakilęs apie 5 cm.

  Kaspinai sutraukiami taip: vienas kaspinas sudarytas iš keturių sujungtų juostelių. Vienas juostelių galas sutvirtintas - tai kaspinėlio vidurys. Kitas galas skiriasi į keturias juosteles. Viena ranka laikome juosteles toje vietoje kur jos jau nesiskiria, kita ranka traukiame dvi vidurines siauras juosteles į save. Taip traukiant susiformuoja kaspinas. Kai sutraukiame kaspiną iki galo, siaurąsias juosteles reikia surišti mazgeliu, kad kaspinėlis neišsiardytų ir nesuplyštų rišant ant dovanos. Likusius juostelių galus galima paraityti jas perbraukiant žirklėmis. Labai greitai ir paprasta!

  Sutraukiami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Sutraukiami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

  Papildoma informacija

  WS2/S mix