Stalo kortelės, Angelo sparnai, 10 vnt

  Stalo kortelės, Angelo sparnai, 10 vnt

  2,07 €

  Popierinės stalo kortelės Angelo sparnai dedamos ant taurės.

  Galima naudoti ir kaip dekoracijas.

  Spalva balta su nežymiu aukso blizgesiu.

  Išmatavimai 12,3x10,7 cm.

  Pakuotėje 10 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo kortelės, Angelo sparnai, 10 vnt. Šios popierinės dekoracijos dedamos ant taurės arba klijuojamos ar kabinamos kitoje vietoje, kurią norite papuošti. Dekoracijos Angelo sparnai labiausiai tinka krikštynų papuošimui. Ant popierinės dekoracijos sparnų galima užrašyti vardus ir dekoracijos gali būti naudojamos kaip stalo kortelės. Stalo kortelės naudojamos, kai prie vaišių stalo susirenka daugiau svečių. Stalo koptelės derinamos prie bendros šventės aplinkos, stalo papuošimų ir dekoracijų. Kortelės gražiai papuošia stalą ir parodo svečiams kur jiems reiktų atsisėsti.

  Stalo kortelės/popierinės dekoracijos yra baltos spalvos su subtilu (neryšku) auksiniu blizgesiu. Popieriniai sparnai parduodami plokšti. Sparnų viduryje yra įspaustos lenkimo linijos, kur sparnus galima palenkti į viršų. Jei popierinės dekoracijos angelo sparnai bus naudojamos kaip stalo kortelės, jas reikia pasiruošti iš anksto, užrašyti svečių vardus ir numatyti svečių susodinimo planą. Naudojant stalo korteles, šeimininkams patogu susodinti svečius, o svečiams patogu surasti savo vietą prie stalo.

  Stalo kortelės/popierinės dekoracijos supakuotos po 10 vnt.

  Dekoruojant vaišių stalą su svečių kortelėmis kartu naudojama: stalo numeriaistalo servetėlėsžvakėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnossatino takelis.

  Papildoma informacija

  SDP1