Konfeti patranka, popieriukai ir blizgučiai mix, 60 cm

Konfeti patranka, popieriukai ir blizgučiai mix, 60 cm

3,80 €

Konfeti patranka Iš spalvotų popieriukių ir blizgančių spiralių.

iššauna įvairių spalvų spalvotus popieriukus ir blizgančias, metalizuotas spirales.

Tūbos aukštis 60 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Konfeti patranka, popieriukai ir blizgučiai mix, 60 cm. Konfeti patranka iš spalvotų popieriukų ir blizgių spiralių yra puiki švenčių atributika. Ši konfeti patranka naudojama kai švenčiami gimtadieniai, bet tinka ir kitoms šventėms. Konfeti patranka tai kartoninė tūba, kuri iššauna lengvus įvairiaspalvius popieriukus.

Konfeti patranka su garsu iššauna konfeti popieriukus į 4-5 m a.ukštį, todėl prieš šaunant reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti popieriukai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys įvairiaspalviai konfeti popieriukai atrodo įspūdingai, jie ilgai sklando ore ir gražiai atrodo nuotraukose

Pastaba: Iššautus konfeti popierėlius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

Papildoma informacija

TUKM60-mix