Servetėlės, Animals Party, 20 vnt

  Servetėlės, Animals Party L, 20 vnt

  1,61 €

  Vaikiškos stalo servetėlės su spalvingais piešiniais.

  Fono spalva balta.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm

  (nuotraukoje matote 1/4 servetėlės dalį)

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Animals Party L, 20vnt. Vaikiškos servetėlės popierinės spalvingos, skirtos stalo papuošimui vaiko gimtadieniui ar kitai šventei. Stalo servetėlės suderintos su žvakėmis ir kambario papuošimais, įvairiaspalviais balionais bei girliandomis tikrais sukurs džiugią šventės nuotaiką.

  Popierinės servetėlės yra 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm, servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis. pakuotėje yra 20 vnt. Stalo servetėlės gražiai atrodys pastatytos trikampiu arba padėtos ant lėkštutės, kad matytųsi servetėlės piešinys. Popierinės stalo servetėlės kokybiškos, dažai gerai užfiksuoti, todėl stalo servetėlės su piešiniais naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui. Maži spalvingi piešiniai gali papuošti bet kokią dekupažo dėžutę skirtą vaikams.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL124100