Servetėlės, Rainbow party L, 20 vnt

  Servetėlės, Rainbow party L, 20 vnt

  1,61 €

  Stalo servetėlės dekoruotos spalvingais vaikiškais piešiniais

  baltame fone.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm,

  (nuotraukoje matote 1/4 servetėlės dalį)

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Rainbow party L, 20vnt. Servetėlės popierinės dekoruotos vaikiškais piešiniais kokybiškos skirtos stalo papuošimui vaiko gimtadieniui ar kitai šventei, tinka dekupažui. Stalo servetėlės suderintos su naudojamais indais, kambario papuošimais, įvairiaspalviais balionais bei girliandomis tikrais sukurs džiugią šventinę nuotaiką.

  Popierinės servetėlės yra 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm. Servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis, pakuotėje yra 20 vnt. Stalo servetėlės gražiai atrodys pastatytos trikampiu arba padėtos ant lėkštutės, kad matytųsi servetėlės piešinys. Popierinės stalo servetėlės kokybiškos, dažai gerai užfiksuoti, todėl stalo servetėlės su piešiniais naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui. Spalvingi vienaragių piešinukai gali papuošti bet kokią dekupažo dėžutę skirtą vaikams.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  TL122200