Dovanų popierius, Gėlės, 70x100cm, 25 vnt

  Dovanų popierius, Gėlės, 70x100 cm, 25 vnt

  10,33 €

  Dovanų pakavimo popierius supjaustytas lapais.

  Lapo išmatavimai 70x100 cm .

  Popieriaus storis 80 mk.

  Popierius išmargintas įvairiais gėlių raštais.

  Rulone susukti 25 lapai: 5 piešiniai po 5 lapus.

  Pastaba: gėlių raštai neatitinka nuotraukoje esančius piešinius.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Dovanų popierius, Gėlės, 70x100cm, 25 vnt rulone. Popierius tinka dovanoms pakuoti kiekvienai progai. Dovanų pakavimo popierius supjaustytas lapais, rulone yra penki skirtingi piešiniai su gėlėmis po penkis lapus. Dovanų pakavimas smagus užsiėmimas, o gražiai supakuota dovana visada bus mielesnė. Pakuodami dovanas kiekvienai progai rinkitės tai progai ir tam asmeniui tinkantį dovanų popieriaus raštą ar ornamentą. Dovanų puošimui tinka juostelės, kaspinai ir gėlės.

  Dovanų popierius supjaustytas lapais, lapo išmatavimai 70x100 cm. Popierius susuktas rulonais po 25 lapus. Dovanų popierius rulone yra supakuotas penkių skirtingų raštų po penkis vienodo piešinio lapus. Visi piešiniai bus tik su gėlėmis.

  Pastaba: dovanų pakavimo popierius gali neatitikti nuotraukoje matomo vaizdo, nes popieriaus raštų motyvas Gėlės atitinka pavadinimą, bet nuotraukoje matosi tik vienas iš galimų piešinių variantų, todėl kitas dovanų popieriaus rulonas gali būti kitokių piešinių.

  Dovanų popierius vienetais (po vieną lapą 70x100 cm) parduodamas tik mūsų parduotuvėje Kaune.

  Supakuotos dovanos papildomai puošiamos, tam naudojamos juostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai ar net plunksnos ir kitos dekoracijos.

  Papildoma informacija

  T036-gėlės