Servetėlės, Circus elephant L, 20 vnt

  Servetėlės, Circus elephant L, 20 vnt

  1,61 €

  Vaikiškos stalo servetėlės dekoruotos

  spalvingais linksmo drambliuko piešiniais baltame fone.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm,

  (nuotraukoje matote 1/4 servetėlės dalį)

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Circus elephant L, 20vnt. Vaikiškos servetėlės popierinės dekoruotos piešiniais kokybiškos skirtos stalo papuošimui vaiko gimtadieniui ar kitai šventei, tinka ir dekupažui. Servetėlės papuoštos linksmo drambliuko piešiniais ir smulkiomis gėlytėmis baltame fone. Stalo servetėlės suderintos su naudojamais indais, kambario papuošimais, įvairiaspalviais balionais bei girliandomis tikrais sukurs džiugią šventinę nuotaiką.

  Vaikiškos popierinės servetėlės yra 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm. Servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis, pakuotėje yra 20 vnt. Stalo servetėlės gražiai atrodys pastatytos trikampiu arba padėtos ant lėkštutės, kad matytųsi servetėlės piešinys. Popierinės stalo servetėlės kokybiškos, dažai gerai užfiksuoti, todėl stalo servetėlės su piešiniais naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui.  Spalvingi vienaragių piešinukai gali papuošti bet kokią dekupažo dėžutę skirtą vaikams.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą vaikams dažnai derinamos su kitomis dekoravimo priemonėmis: vienspalvės servetėlės, barstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukai.

  Papildoma informacija

  SDL135600