Naujametinės servetėlės, Elegant Balloons L, 20vnt

  Stalo servetėlės, Elegant Balloons L, 20vnt

  1,61 €

  Servetėlės stalo papuošimui.

  Servetėlės dekoruotos balionais užrašu baltame fone.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm.

  Parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo serrvetėlės, Elegant Balloons  L, 20vnt. Servetėlės popierinės su užrašu skirtos Naujų Metų stalo papuošimui ar kitai linksmai progai. Stalo servetėlės 33x33cm, parduodamos sulenktos į 4 dalis, pakuotėje 20 vnt. Naujieji Metai linksma metų šventė, todėl svarbu, kad stalo dekoravimas būtų gražus ir išradingas. Tam derinamos staltiesės, takeliai, stalo servetėlės, žvakės ir kitos dekoracijos. Šios servetėlės su piešiniu labai universalios, prie jų tikrai bus lengva priderinti kitas dekoracijas ir stilingus papuošimus.

  Stalo servetėlės yra popierinės, 3-jų sluoksnių, gana standžios, gerai laiko lankstymo formas. Servetėles galima statyti trikampiu ant lėkštelės ar šalia jos. Popierinės servetėlės yra kokybiškos, piešinių dažai gerai užfiksuoti ir nuo vandens neišsilieja, todėl popierinės servetėlės su piešiniu tinka ne tik stalo papuošimui, bet ir dekupažui.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL150700