Stalo servetėlės, geltonos, 20 vnt

  Stalo servetėlės, geltonos, 33x33cm, 20 vnt

  1,24 €

  Stalo servetėlės, popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Spalva tamsiai geltona - greipfruto.

  Šia spalva dažyti visi 3 sluoksniai.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm.

  Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, geltonos, 20vnt. Servetėlės popierinės, trijų sluoksnių, visi sluoksniai dažyti. Servetėlės išmatavimai 33x33cm, parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis. Popierinės servetėlės standžios, gerai išlaiko lankstymo formas, gerai sugeria vandenį, bet spalva nenubėga.

  Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Vienspalvės stalo servetėlės tamsiai geltonos, prinokusio greipfruto spalvos. Šias servetėles galite derinti su kitos spalvos vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis - taip sukursite šventišką nuotaiką, o stalo papuošimas bus gražesnis. Popierinės servetėlės yra vienspalvės, kurių visi trys sluoksniai - atkreipkite dėmesį - yra geltoni, todėl iš jų lankstomos įvairios stalo dekoracijos.

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL110301