Plunksnos, raudonos, dėžutėje 12 g

  Plunksnos, raudonos, dėžutėje 12 g

  1,82 €

  Natūralios plunksnos, dažytos tikra raudona spalva,

  supakuotos permatomoje plastikinėje dėžutėje.

  Plunksnos įvairių dydžių 3-8 cm, skirtos švenčių dekoravimui.

  Plunksnų svoris dėžutėje - 12 g.

  Dėžutės išmatavimai: 23x13x4 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Plunksnos, raudonos, dėžutėje 12g. Natūralios plunksnos dažytos raudonai, dėžutėje yra skirtingų dydžių 3-8cm, skirtos švenčių dekoravimui ir puošybai. Dekoratyvinės plunksnos dažytos ryškia raudona spalva ypač tinka Kalėdoms, Valentino dienai ar gimtadieniui, naudojamos ir kitų švenčių dekoravimui. Plunksnos pūkuotos, truputi lenktos - tai tikros natūralios paukščių plunksnos, su švelniais plonais plaukeliais, kai kurios net su pūkais. Plunksnų viduriukai, ant kurių laikosi plaukeliai, tai standūs raginiai stiebeliai, truputi lenkti, tiesinant ar lenkiant daugiau, jie gali sulūžti. Plunksna - unikalus darinys, kuris išskiria paukščius iš kitų gyvūnų grupių, o mums plunksnos išskirtinai puikios dekoracijos - jomis galima puošti atvirukus, gėles, daryti įvairias dekoracijas ir kompozicijas. Plunksnas galima barstyti ant stalo ar surišti plunksnų girliandas. Plunksnos sukuria švelnumo, šilumos, jaukumo pojūčius, malonu jas liesti ir su jomis dirbti.

  Plunksnos supakuotos permatomoje plastikinėje dėžutėje, kurios ilgis 23cm, plotis 13cm, aukštis 4cm. Plunksnų svoris dėžutėje 12g. Visos dėžutės svoris 46g.

  Ruošiantis šventėms plunksnos naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

  Puošiant interjerą plunksnos naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

  Papildoma informacija

  T104-salotinės