Servetėlės, Inspiration L, kreminės

  Servetėlės, Inspiration, kreminės, 33x33cm, 20vnt

  1,61 €

  Spaustu ornamentu dekoruotos stalo servetėlės.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Spalva blizgi šviesi kreminė.

  Dažytas viršutinis servetėlės sluoksnis, 

  kiti du sluoksniai balti.

  Išmatavimai 33x33 cm,

  parduodamos servetėles sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės Inspiration L kreminės. Stalo servetėlės popierinės, skirtos švenčių stalo dekoravimui. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Stalo servetėlės yra 3-jų sluoksnių, šviesios kreminės spalvos, paviršius turi perlo blizgesį. Kremine spalva dažytas tik vienas servetėlės sluoksnis, o kiti du sluoksniai yra balti. Šios popierinės servetėlės turi blizgų, spaustu ornamentu dekoruotą paviršių. Stalo servetėlės standžios, gerai išlaiko lenkimo formas, bet smulkiai lankstyti nerekomenduojame, nes smulkus lankstymas paslėps ornamentuotą servetėlės išorinį vaizdą.

  Šias servetėles  naudokite vienas arba derinkite su kitos spalvos arba dekoruotomis servetėlėmis - taip bus sukurtas prabangus vestuvių, gimtadieninio ar kitos progos šventinio stalo papuošimas

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL100211