Servetėlės, Inspiration L, sidabrinės

  Servetėlės, Inspiration, sidabrinės, 33x33cm, 20vnt

  1,61 €

  Spaustu ornamentu dekoruotos stalo servetėlės.

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

  Spalva metalizuota sidabrinė.

  Dažytas viršutinis servetėlės sluoksnis,

  kiti du sluoksniai balti.

  Išmatavimai 33x33 cm.

  Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Inspiration L, sidabrinės. Stalo servetėlės popierinės, skirtos stalo serviravimui iškilmingai progai. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, bet parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Stalo servetėlės yra 3-jų sluoksnių, sidabro spalvos. Sidabrine spalva dažytas tik vienas servetėlės sluoksnis, o kiti du sluoksniai yra balti. Šios stalo servetėlės išsiskiria blizgiu, spaustu ornamentu dekoruotu paviršiumi. Stalo servetėlės standžios, gerai išlaiko lenkimo formas, bet smulkiai lankstyti nerekomenduojame, nes smulkus lankstymas paslėps ornamentuotą servetėlės išorinį vaizdą.

  Šias servetėles  naudokite vienas arba derinkite su kitos spalvos arba dekoruotomis servetėlėmis - taip bus sukurtas prabangus vestuvių, gimtadieninio ar kitos progos šventinio stalo papuošimas

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL100208