Stalo servetėlės, rudos, 20 vnt

  Stalo servetėlės, rudos, 33x33cm, 20 vnt

  1,24 €

  Popierinės stalo servetėlės 3-jų sluoksnių.

  Spalva tamsiai ruda - šokolado.

  Šia spalva dažyti visi 3 sluoksniai.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm,

  parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Stalo servetėlės, rudos. 20 vnt. Servetėlės popierinės, trijų sluoksnių, visi sluoksniai dažyti. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis. Taip sulankstytas servetėles patogu transportuoti ir naudoti.

  Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Servetėlės popierinės, bet gana standžios, gerai laiko lankstymo formas. Tamsias vienspalves stalo servetėles galite derinti su šviesiomis vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis - taip pagyvinsite savo stalą, sukursite šventišką nuotaiką. Popierinės stalo servetėlės yra vienos spalvos, nes ruda - šokolado spalva dažyti visi trys servetėlės sluoksniai, todėl iš jų lankstomos stalo dekoracijos ir daromos gėlės ir kitos dekoracijos.

  Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDL111007