Kartoninės dėžutės, 240x240x120 mm

  Kartoninės dėžutės su langeliu, 240x240x120 mm

  2,73 €

  Kartoninė dėžutė su permatomu langeliu

  kvadratinė, didelė, dangtelis nukeliamas.

  Spalva rusva, vidus baltas.

  Dėžutės išmatavimai  240x240x120 mm

  Dėžutės parduodamos vienetais,

  perkant 10 vnt taikoma nuolaida

  Nuolaida perkant didesnį kiekį

  KiekisVieneto nuolaidaSutaupote
  1010%Iki 2,73 €
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kartoninės dėžutės, 240x240x120 mm su permatomu langeliu susideda iš dviejų dalių. Dėžutės didelės, tinka įvairiems daiktams ir dovanoms kiekvienai progai. Šios kartoninės dėžutės yra pačios didžiausios kvadratinės dėžutės, kurias turime. Dėžutės puikios dovanų pakavimo priemonės ir naudojamos, kai norime, kad dovanos matytųsi. Kartoninės dėžutės naudojamos ir kaip pakavimo dėžutės įvairioms prekėms.

  Kartoninės dėžutės susideda iš dviejų dalių - pagrindas ir nukeliamas dangtelis su plastikiniu permatomu langeliu (šiuo metu dėžutės dangtelis be permatomo langelio - dangtelis kartoninis be langelio). Kartoninės dėžutės parduodamos nesulankstytos - taip patogu dėžutes transportuoti. Reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl kartoninės dėžutės lengvai sulankstomos. Šios kartoninės dėžutės pagamintos iš specialaus 270 g storio Frovi kartono, kurio viena pusė balta, o kita ruda, todėl ir dėžutes galite sulankstyti norima spalva į išorę.

  Kartoninės dėžutės su langeliu daugiausia naudojamos pakuojant dovanas įvairioms progoms. Kartu su dėžutėmis dovanoms ar prekėms pakuojant naudojamos ir kitos pakavimo/puošimo priemonės: šilkinis popieriuspopieriaus drožlėskokoso plaušasrafijajuostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai

  Papildoma informacija

  DID-12/L