Kvepianti žvakė stikle, rapsų vaškas, NAUGHTY GIRL

  Kvepianti žvakė stikle, rapsų vaškas, NAUGHTY GIRL

  23,97 €

  Rankų darbo, kvepianti žvakė iš natūralaus rapsų vaško. Žvakė stikliniame juodos spalvos inde.

  Kvapas: gėlių, medienos.

  Viršutinės natos: kakava, kvapioji tongapupė

  Vidurinės natos: rožės, jazminas, orchidėja, baltoji lelija

  Apatinės natos: saldžios vyšnios, jazminas, santalmedis.

  Dega 50 val.

  Žvakė įpakuota solidžioje dėžutėje.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kvepianti žvakė stikle, rapsų vaškas, NAUGHTY GIRL. Rankų darbo, kvepianti žvakė iš natūralaus rapsų vaško yra pagaminta Lietuvoje ir praturtinta aromatais iš Prancūzijos. Ypatingai sodraus aromato rapsų vaško žvakė yra juodos spalvos stikliniame inde. Žvakė yra be GMO. Be dažų. Natūralios baltos rapsų vaško spalvos. 

  Kvepianti žvakė gaminama iš rapsų vaško, kuris pasižymi stipriausiomis kvapų sklaidos savybėmis, lyginant su kitomis natūralaus vaško rūšimis. Kvepiančios žvakės aromatas sodriai užpildys erdvę. Rapsų vaškas tvarus, draugiškas aplinkai natūralus augalinis vaškasKvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.
  Rapsų vaškas užtikrina ilgesnį degimo laiką. Žvakė dega 50 valandų.

  Kvepiančios žvakės aromate atsiskleidžia saldžios vyšnių ir vilijojančios jazmino natos, o kakavos natos ir tonka pupelės įneša sodrumo ir paslaptingumo. Kvepiančios žvakės aromatas sukurtas ilgametę istoriją turinčiuose Prancūzijos kvapų namuose, įsikūrusiuose parfumerijos sostinėje Grase. Užburiantis ekstravagantiškomis, bohemiškomis natomis ir elegantiškais kvapiausių pasaulio žiedų aromatais kvepiančios žvakės NAUGHTY GIRL skleidžiasi taip:

  Viršutinės natos: kakava, kvapioji tongapupė

  Vidurinės natos: rožės, jazminas, orchidėja, baltoji lelija

  Apatinės natos: saldžios vyšnios, jazminas, santalmedis.

  Kiekviena kvepianti žvakė kruopščiai supakuota į gražią, prabangią, dekoruotą popierinę pakuotę.  Kvepianti rapsų vaško žvakė gelsvame stikliniame inde puikiai tinka dovanai kiekvienai progai, ypač žmonėms vertinantiems tvarumą ir natūralumą.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  46917800262juoda