Kaspinai, priklijuojami, mix, D5cm, 50 vnt

  Kaspinai, priklijuojami, mix, D5cm, 50 vnt

  4,30 €

  Maži priklijuojami kaspinai skirti dovanoms ir dekoracijoms.

  Kaspinėliai padaryti iš plastikinės juostelės.

  Spalva mix - pakuotėje yra įvairių spalvų.

  Kaspinėlio išmatavimai: D 5 cm, A 3 cm.

  Dėžutės išmatavimai: 23x18x6,5 cm.

  Dėžutėje yra 50 kaspinėlių.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai priklijuojami, mix, D5cm, 50 vnt. Maži kaspinai iš plastikinės juostelės yra iškilios Žvaigždutės formos, tinka dovanoms, papuošimams, dekoracijoms.

  Kaspinai priklijuojami pagaminti iš plastikinės juostelės, kurios abi pusės yra vienodos spalvos ir turi neryškų lako blizgesį. Visi kaspinai blogoje pusėje turi dvipusės lipnios juostelės lipdukus. Nuplėšus viršutinį lipduko popierėlį, priklijuojame kaspinėlį reikiamoje vietoje. Labai patogu. Šie nedideli kaspinai naudojami dovanų papuošimui ir šventinių dekoracijų kūrimui. Kaspinai penkiakampės žvaigždutės formos, jų diametras 5 cm. Kaspinai nuo pagrindo pakilę apie 2 cm.

  Pastaba: kaspinėlių spalvos gali skirtis nuo kaspinėlių spalvų matomų nuotraukoje, bet dėžutėje kaspinai priklijuojami bus įvairių spalvų.

  Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popierius, popierius gėlėms ir dovanoms, celofano plėvelė ir maišeliai, popieriniai maišeliai, kartoninės dėžutės su langeliu, juostelės, maži mediniai segtukai, dovanų kortelės, kokoso plaušas, popieriaus drožlės, plunksnos

  Papildoma informacija

  GFM10/S/50 Mix