Kaspinai priklijuojami, balti, D5cm, 50 vnt

  Kaspinai priklijuojami, balti, D5cm, 50 vnt

  4,30 €

  Priklijuojami kaspinai skirti dovanoms ir dekoracijoms.

  Kaspinai pagaminti iš siauros plastikinės juostelės. 

  Spalva balta.

  Kaspinėlio išmatavimai: D 5 cm, A 3 cm.

  Dėžutės išmatavimai: 23x18x6,5 cm.

  Pakuotėje yra 50 vnt.

  Pastaba: šiuo metu kaspinėliai supakuoti į celofaninį maišelį.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai priklijuojami, balti, D5cm, 50 vnt. Kaspinai maži, pagaminti iš plastikinės juostelės, turi žvaigždutės formą. Kaspinai skirti dovanoms, papuošimams, dekoracijoms.

  Kaspinai priklijuojami pagaminti iš siauros plastikinės juostelės, kurios abi pusės yra vienodos baltos spalvos, turinčios lako blizgesį. Kiekvienas kaspinas blogoje pusėje turi lipnios juostelės lipduką. Nuplėšiame viršutinį lipduko popierėlį ir klijuojame kaspinėlį reikiamoje vietoje. Labai patogu. Kaspinai priklijuojami naudojami mažų dovanų papuošimui ir šventinių dekoracijų kūrimui, šie balti  priklijuojami kaspinai ypač tinka vestuvėms ir krikštynoms.

  Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

  Papildoma informacija

  GFM/10/S/50 Balti