Kaspinai priklijuojami, raudoni, D5cm, 50 vnt

  Kaspinai priklijuojami, raudoni, D5cm, 50 vnt

  3,64 €

  Priklijuojami kaspinai dovanoms ir dekoracijoms

  Kaspinai pagaminti iš plastikinės juostelės,

  iškilios žvaigždutės formos su lipdukais blogojoje pusėje.

  Spalva raudona.

  Kaspinėlio išmatavimai: D 5 cm, A 3 cm

  Dėžutės išmatavimai: 23x18x6,5 cm

  Dėžutėje yra 50 vnt

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai priklijuojami, raudoni, D5cm, 50 vnt. Kaspinai iškilios žvaigždutės formos, plastikiniai, su lipdukais. Kaspinai skirti dovanoms, papuošimams, dekoracijoms.

  Kaspinai pagaminti iš plastikinės 1 cm pločio juostelės, kurios abi pusės yra vienodos raudonos spalvos. Kaspinai, kaip ir juostelės, turi lako blizgesį. Kaspinai priklijuojami blogoje pusėje turi lipnios juostelės lipduką. Nuplėšiame viršutinį lipdoko popierėlį ir klijuojame kaspinėlį reikiamoje vietoje. Labai patogu. Šie kaspinai labai tinka dovanų papuošimui ir šventinių dekoracijų kūrimui vestuvėms ir Kalėdoms.

  Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

  Papildoma informacija

  GFM10/S/50 Raudoni