Kaspinai priklijuojami, mėlyni, D5cm, 50 vnt

  Kaspinai priklijuojami, mėlyni, D5cm, 50 vnt

  3,64 €

  Priklijuojami kaspinai dovanoms ir dekoracijoms.

  Kaspinai iš plastikinės juostelės, iškilios žvaigždutės formos

  su lipdukais blogojoje pusėje.

  Spalva tamsiai mėlyna.

  Kaspinėlio išmatavimai: D 5 cm, A 3 cm.

  Dėžutės išmatavimai: 23x18x6,5 cm.

  Kiekis dėžutėje - 50 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai priklijuojami, mėlyni, D5cm, 50vnt. Kaspinai iš plastikinės juostelės, žaigždutės formos su lipdukais, skirti dovanoms, papuošimams, dekoracijoms.

  Kaspinai pagaminti iš plastikinės 1 cm pločio juostelės, kurios abi pusės yra vienodos tamsiai mėlynos spalvos. Kaspinai, kaip ir juostelė, turi lako blizgesį. Kaspinai yra iškilios penkiakampės žvaigždutės formos, kurios diametras 5cm, kaspinas nuo pagrindo pakilęs apie 3 cm. Blogoje pusėje visi priklijuojami kaspinai turi lipnios juostelės lipduką, todėl ir vadinami kaspinai priklijuojami. Nuplėšiame viršutinį popierėlį ir klijuojame kaspinėlį reikiamoje vietoje. Labai patogu. Šie mėlyni kaspinai naudojami dovanų papuošimui ir šventinių dekoracijų kūrimui gimtadieniui, Kalėdoms ar kitai progai.

  Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Priklijuojami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

  Papildoma informacija

  GFM10/S/50 Mėlyni