• −25%
  • Sutaupote 25%
Popierinės dėžutės lauktuvėms, Thank you, 140x85x140mm, 10vnt

Popierinės dėžutės lauktuvėms, Thank you, 140x85x140mm, 10vnt

5,54 €
4,15 € Sutaupote 25%

Dekoratyvinės popierinės dėžutės skirtos lauktuvėms,

pagamintos iš balto popieriaus su auksiniu metalizuotu užrašu Thank you viršuje.

Dėžutės išorės paviršius lengvai blizgus, vidus matinis.

Dėžutės išmatavimai 14x8,5x14 cm.

Pakuotėje 10 vnt.

Dėžutės parduodamos plokščios, reikia išsilankstyti patiems,

visos lenkimo linijos yra įspaustos, sulankstyti lengva.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierinės dėžutės lauktuvėms, Thank You, 14x8,5x14 m, 10vnt. Dėžutės baltos su metalizuotu auksiniu užrašu, skirtos sudėti svečiams lauktuves ar tortui. Dėžutės popierinės, išorė turi neryškų blizgesį, vidus baltas matinis. Šios dėžutės nedidelės ir labai universalios, tinka krikštynoms ir vestuvėms,  jubiliejui ar kitai progai. Dėžutes galima papildomai papuošti kaspinėliais ar lipdukais.

Lauktuvės svečiams išdalinamos šventės pabaigoje, o paruošti dėžutes galima iš anksto. Popierinės dėžutės lauktuvėms naudojamos saldainiams, sausainiams, tortui ar pyragėliams sudėti. Dėžutės su lauktuvėmis svečiams įteikiamos šventės pabaigoje, o šventės metu dėžutės gali būti sudėtos joms skirtoje vietoje.

Popierinės dėžutės lauktuvėms parduodamos nesulankstytos - pakuotėje po 10 vnt - taip dėžutes patogu transportuoti. Dėžutės išsilanksto iš vieno ruošinio, reikiamos lenkimo linijos yra įspaustos, todėl dėžutes lengva sulankstyti, klijuoti nieko nereikia. Pirmiausia sulankstome dugnelį, sudedame lauktuves, užlenkiame ir užtvirtiname viršutinį dangtelį. Popierinės dėžutės viršuje ant dangtelio yra metalizuotas auksinis užrašas Thank you, kuris išreiškia Jūsų padėką svečiui, kuriam šią dėžutę įteikiate.

Papildoma informacija

PUDCS4-008-019ME