Stalo servetėlės, raudonos, 20 vnt

Stalo servetėlės, raudonos, 33x33cm, 20 vnt

1,24 €

Stalo servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių

Spalva ryški raudona

Šia spalva dažyti visi 3 sluoksniai

Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm,

Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis

Pakuotėje yra 20 vnt

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Stalo servetėlės, raudonos, 20 vnt. Servetėlės popierinės trijų sluoksnių, visi sluoksniai dažyti. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, parduodamos sulenktos į keturias dalis. Popierinės servetėlės standžios, gerai išlaiko lankstymo formas, gerai sugeria vandenį, bet spalva nenubėga.

Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Raudonos spalvos stalo servetėlės labai tinka Kalėdoms, vestuvėms ar gimtadieniui, o ypač Valentino dienai. Vienspalves stalo servetėles galite derinti su kitos spalvos vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis - taip sukursite šventišką nuotaiką, Jūsų stalo papuošimas bus žaismingesnis. Popierinės servetėlės yra vienspalvės, kurių visi trys sluoksnai yra raudoni, todėl iš jų gali būti lankstomos įvairios stalo dekoracijos ir gėlės, daromi pom pom.

Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

SDL110503