• −40%
  • Sutaupote 40%
Servetėlės, We care Beautiful Life L, 20 vnt

Servetėlės, We care Beautiful Life L, 20 vnt

1,61 €
0,97 € Sutaupote 40%

Ekologiškos popierinės stalo servetėlės We care (Mums rūpi)

rusvos kraft spalvos su užrašu ant servetėlės

Servetėlės pilnai biologiškai suyra, gaminamos iš atsinaujinančių žaliavų

Sudėtis: popierinės 3-jų sluoksnių

Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm

Parduodamos sulenktos į 4 dalis,

pakelio išmatavimai 16,5x16,5 cm

Pakuotėje 20 vnt

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Servetėlės, We care Beautiful life L, 20vnt. Stalo servetėles popierinės ekologiškos, 33x33cm, rusvos su užrašu ant servetėlės. Servetėlės tinka kiekvienai progai. Šios stalo servetėlės tai naujiena servetėlių pasaulyje. Šios servetėlės gaminamos iš atsinaujinančių žaliavų, gamtoje pilnai biologiškai suyra. Tikimės, kad Jums bus įdomu jas išbandyti. Stalo servetėlės tinka gimtadienui ir kasdieniam naudojimui. Svarbu, kad aplinkos ir stalo dekoro visuma atitiktų norimą sukurti šventės stilių. 

Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Nuotraukoje matome 1/4 servetėlės paviršiaus dalį. Ekologiškos servetėlės parduodamos, kaip ir kitos, sulenktos į keturias dalis. Pakuotėje yra 20 vnt.

Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

464954100