Servetėlės Krikštynoms, su auksu, 20 vnt

  Servetėlės Krikštynoms, su auksu, 20 vnt

  1,65 €

  Popierinės stalo servetėlės

  Spalva balta su auksiniais piešiniais

  Sudėtis: popierinės 3-jų sluoksnių

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm

  Servetėlės sulenktos į 4 dalis, išmatavimai 16,5x16,5 cm

  Pakuotėje 20 vnt

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės krikštynoms, su auksu, 20 vnt. Piešiniai baltame fone išdėstyti 4-iuose kampuose. Stalo servetėles popierinės, naudojamos krikštynų stalo papuošimui. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, pakuotėje yra 20 vnt. Servetėlės krikštynoms su auksiniais piešiniais dažniausiai derinamos su auksinėmis žvakėmis, gėlėmis ir kitais auksiniais ar baltais stalo dekoravimo elementais. Svarbu, kad aplinkos ir stalo dekoro visuma atitiktų norimą sukurti šventės stilių. 

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Nuotraukoje matome 1/4 servetėlės krikštynoms paviršiaus dalį. Kitoje nuotraukoje servetėlės išskleistos - čia matosi kaip ant servetėlės paviršiaus išdėstyti keturi atsikartojantys piešiniai. Gražus servetėlės piešinys labai tinka dekupažui. Galima pasidaryti gražių dekupažo dėžučių ar dovanėlių, o kartu ir papuošti stalą krikštynų šventei.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  464954615