Servetėlės, krikštynoms-pirmai komunijai, su sidabru, 20 vnt

  Servetėlės, krikštynoms-pirmai komunijai, su sidabru, 20 vnt

  1,61 €

  Popierinės stalo servetėlės.

  Spalva balta su sidabriniais ornamentais. Servetėlės tinkamos krikštynų ar/ir pirmos komunijos progai.

  Sudėtis: popierinės 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33cm.

  Servetėlės sulenktos į 4 dalis, išmatavimai 16,5x16,5 cm.

  Pakuotėje 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, krikštynoms/pirmai komunijai, su sidabru, 20 vnt. Piešiniai baltame fone išdėstyti 4-iuose kampuose. Stalo servetėles popierinės, naudojamos krikštynų ir/ar pirmos komunijos stalo papuošimui. Stalo servetėlės išmatavimai 33x33 cm, pakuotėje yra 20 vnt. Servetėlės krikštynoms, pirmai komunijai su sidabriniais ornamentais dažniausiai derinamos su auksinėmis žvakėmis, gėlėmis ir kitais sidabriniais ar baltais stalo dekoravimo elementais. Svarbu, kad aplinkos ir stalo dekoro visuma atitiktų norimą sukurti šventės stilių. 

  Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, standžios, gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Nuotraukoje matome 1/4 servetėlės paviršiaus dalį. Kitoje nuotraukoje servetėlės išskleistos - čia matosi kaip ant servetėlės paviršiaus išdėstytas ornamentas. Gražus servetėlės piešinys labai tinka dekupažui

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SP33-64-018