Kaspinai, sutraukiami blizgantys, raudoni, 25 vnt

Kaspinai, sutraukiami blizgantys, raudoni, 25 vnt

2,23 €

Kaspinai blizgantys sutraukiami iš 2 cm pločio plastikinių juostelių.

Spalva tamsi raudona metalizuota.

Sutraukto kaspinėlio išmatavimai: 11x13x5 cm.

Pakuotėje 25 vnt.

Kaspinėlių pakuotės išmatavimai: 50x3x1 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kaspinai, sutraukiami blizgantys, raudoni, 25 vnt. Kaspinai sutraukiami iš 2 cm pločio metalizuotos plastikinės juostelės. Kaspinai skirti dovanų pakavimui ir papuošimui, ypač tinka Kalėdoms. Šie kaspinai parduodami suglausti juostelėmis. Juostelės plotis 2 cm, ilgis 50 cm. Pakuotėje yra 25 kaspinėliai. Vieno sutraukto kaspino ilgis 11 cm, plotis 13 cm, kaspinas lieka pakilęs 5 cm.

Kaspinai sutraukiami taip: vienas kaspinėlis sudarytas iš keturių sujungtų juostelių. Vienas juostelių galas sutvirtintas - tai kaspinėlio vidurys. Kitas galas skiriasi į keturias juosteles. Viena ranka laikome juosteles toje vietoje kur jos jau nesiskiria, kita ranka traukiame dvi vidurines siauras juosteles į save. Taip traukiant susiformuoja kaspinėlis. Kai sutraukiame kaspiną iki galo, siaurąsias juosteles reikia surišti mazgeliu, kad sutraukiami kaspinai neišsiardytų ir nesupkyštų rišant ant dovanos. Likusius juostelių galus galima paraityti jas perbraukiant žirklėmis. Labai greitai ir paprasta!

Sutraukiami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Sutraukiami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

Papildoma informacija

WS2/M raudoni