Vestuvinė dekoracija automobiliui Mažylis

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Mažylis

  16,45 €

  Baltos spalvos vestuvinė dekoracija automobiliui,

  pagaminta iš plastikinės juostelės.

  Komplektą sudaro:

  V formos juosta ant kapoto puošta 6 mažais kaspinais,

  didelis kaspinas automobilio priekyje ir 

  2 kaspinai su uodegėlėmis rišami ant veidrodėlių.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, Mažylis tai baltas, nedidelis vestuvių automobilio papuošimas rankų darbo kaspinais iš plastikinės juostelės. Komplektas susideda iš 3 rankų darbo kaspinų ir V formos juostos, kuri papildomai papuošta 6 mažesniais kaspinėliais.

  Vestuvinė dekoracija automobiliui pagaminta iš blizgios baltos plastikinės juostelės. Kaspinai vestuvių automobiliui yra tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo lietaus ar vėjo. Komplektą sudaro: 1 didelis rankų darbo kaspinas R4 ø 30 cm, V formos juosta (viso 4 m) dekoruota šešiais kaspinėliais ø 15 cm  ir  2 rankų darbo kaspinai R2 ø 15 cm su  „uodegėlėmis" (ilgis 50 cm).

  Vestuvinė dekoracija automobiliui tvirtinama ant mašinos taip: pirmiausia ant automobilio kapoto gerai priklijuokite V forma juostą su kaspinais - tai geriausia atlikti dviese - vienas laikykite juostos centrą, o kitas pritvirtinkite juostos kraštus. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juostą pritaikykite pagal savo automobilio kapoto ilgį, užlenkite ir priklijuokite vidinėje kapoto pusėje, per ilgus galus nukirpkite. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juosta turi būti įtempta, gerai prigludusi ir priklijuota prie kapoto. Vestuvinės dekoracijos automobiliui didelį kaspiną pririškite ant priekinių grotelių arba klijuokite ant kapoto norimoje vietoje. Ant veidrodėlių tvirtai pririškite vestuvinės dekoracijos automobiliui kaspinus su „uodegėlėmis", tam panaudokite kelias juosteles - riškite per veidrodėlio lenkimo liniją - tada kaspinai laikysis išorinėje veidrodėlio pusėje. Ir Jūsų vestuvinis automobilis papuoštas.

  Gražios Jums šventės.

  Papildoma informacija

  VDA-Mažylis