Kaspinai sutraukiami, raudoni, 3cm, 25 vnt

  Kaspinai sutraukiami, raudoni, 3cm, 25 vnt

  3,93 €

  Kaspinai sutraukiami iš 3 cm pločio plastikinės juostelės

  Spalva tamsi raudona metalizuota

  Sutraukto kaspinėlio išmatavimai: 15x13x6 cm

  Kaspinai parduodami juostelėmis, nesutraukti

  Pakuotėje 25 vnt

  Pakuotės išmatavimai: 70x5x1 cm

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinai, sutraukiami raudoni, 3cm, 25vnt pakuotėje. Kaspinai sutraukiami iš 3cm pločio metalizuotos plastikinės juostelės, skirti dovanų pakavimui ir papuošimui, kaspinais užrišami celofaniniai dovanų maišeliai. Blizgantys raudoni kaspinai ypač tinka Kalėdoms. Šie kaspinai parduodami juostelėmis. Juostelės plotis 3 cm, ilgis 70 cm. Pakuotėje yra 25 kaspinėliai. Vieno sutraukto kaspino ilgis apie 15 cm, plotis 13 cm, kaspinas lieka pakilęs 6 cm.

  Kaspinai sutraukiami taip: vienas kaspinėlis sudarytas iš keturių sujungtų juostelių. Vienas juostelių galas sutvirtintas - tai kaspinėlio vidurys. Kitas galas skiriasi į keturias juosteles. Viena ranka laikome juosteles toje vietoje kur yra pirmieji sutvirtinimo taškai ir juostelės daugiau nesiskiria, kita ranka traukiame dvi vidurines siauras juosteles į save. Taip traukiant susiformuoja sutraukiami kaspinai. Kai sutraukiame kaspiną iki galo, siaurąsias juosteles reikia surišti mazgeliu, kad kaspinai neišsiardytų ir nesupkyštų rišant ant dovanos. Likusius juostelių galus galima paraityti jas perbraukiant žirklėmis. Kaspinai sutraukiami greitai ir paprasta!.. bet kruopščiai.

  Sutraukiami kaspinai dažnai naudojami pakuojant dovanas ar darant įvairius rankdarbius. Sutraukiami kaspinai dažnai naudojami kartu su kitomis dovanų pakavimo ir dekoravimo priemonėmis, tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriuspopierius gėlėms ir dovanomscelofano plėvelė ir maišeliaipopieriniai maišeliaikartoninės dėžutės su langeliujuostelėsmaži mediniai segtukaidovanų kortelėskokoso plaušaspopieriaus drožlėsplunksnos

  Papildoma informacija

  WS3/M raudoni