Muilo burbulai, Širdelės 1 vnt

  Muilo burbulai, Širdelės 48 vnt

  9,50 €

  Muilo burbulai paruošti naudojimui,

  supilti į permatomus cilindrinius indelius.

  Dangteliai papuošti balta plastikine širdele,

  kurios aukštis 1,5 cm.

  Indelio aukštis 9 cm, diametras 1 cm.

  Pakuotėje yra 48 indeliai.

  Pakuotės išmatavimai 15x11,5x11 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Muilo burbulai Širdelės, 48vnt pakuotėje. Muilo burbulai paruošti naudojimui, supilstyti į mažus indelius, supakuoti gražioje dėžutėje, tai puiki įvairių švenčių atributika. Muilo burbulai pučiami per vestuves, krikštynas ar gimtadienius. Ore sklandantys muilo burbulai gražiai atrodo nuotraukose, todėl burbulai gali būti pučiami ir foto sesijų metu.

  Nedideli permatomi cilindriniai indeliai pripildyti specialaus skysčio, iš kurio gerai pučiasi muilo burbulai. Kiekvieno indelio dangtelis papuoštas nedidele balta širdele, kuri tarnauja kaip rankenėlė. Iš indelio ištraukiame dangtelį kartu su pagaliuku, kurio gale yra kiaurymė. Per šią kiaurymę ir pučiame orą - labai smagu - tikriausiai dar prisimenate iš vaikystės. Kuo stipriau pučiame, tuo daugiau burbulų išskrenda. Dėžutėje yra 48 muilo burbulų indeliai.

  Pastaba: muilo burbulai netinka vaikams iki 3 metų. Jei padavėte vaikams muilo burbulus, nepalikite vaikų be priežiūros, kad vaikai neparagautų skysčio ar nesusižeistų burbulų indelio dalimis.

  Papildoma informacija

  BMH48-008