Stalo servetėlės, bordo, 20 vnt

Stalo servetėlės, bordo, 33x33cm, 20 vnt

1,24 €

Stalo servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių

Spalva bordo/raudono vyno

Šia spalva dažyti visi 3 sluoksniai

Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm

Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis

Pakuotėje yra 20 vnt

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Stalo servetėlės, bordo, 20 vnt. Servetėlės popierinės trijų sluoksnių, dažyti visi sluoksniai. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis, tolėl patogu naudoti - galima sudėti į servetėlėių laikiklius arba papildomai sulenkti. Popierinės servetėlės standžios, gerai išlaiko ir kitas lankstymo formas.

Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Vienspalves tamsias stalo servetėles galite derinti su kitos spalvos šviesiomis vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis. Stalo servetėles galite įvairiai derinti ir lankstyti, taip Jūsų stalo papuošimas bus tik dar gražesnis. Popierinės servetėlės yra vienspalvės, kurių bordo spalva dažti visi trys servetėlės sluoksniai, todėl iš jų lankstomos įvairios stalo dekoracijos, gėlės ir daromi pom pom.

Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

SDL111323