• Nauja
Šeimos židinys su kojele, paukščiai, šamotas, 18x15cm

Šeimos židinys su kojele, paukščiai, šamotas, 18x15cm

48,76 €

Rankų darbo menininkų keramikų gamybos šamotinis šeimos židinys-žvakidė ant kojelės su ažūriniu gėlės ornamentu ir paukščiais.

Šeimos židinys - žvakidė yra švelnios gelsvos spalvos, matinė, o paukščiai glazūruoti blizgūs.

Žvakidė yra švelniai išgaubtos vazelės formos ir ant kojelės.

Išmatavimai: visas aukštis apie 18 cm, plotis  apie 15 cm, kojelės aukštis apie 8 cm, vazelės/karūnos aukštis apie 10 cm.

Rekomenduojame į vidų dėti apvalią žvakę diametras 8 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Šeimos židinys, su kojele, paukščiai, šamotas, 18x15cm. Rankų darbo, menininkų keramikų gamybos keramikinė žvakidė yra šamotinė. Šeimos židinys - žvakidė yra švelnios gelsvos spalvos, matinė, o paukščiai glazūruoti blizgūs. Šeimos židinys graži vestuvių atributika, naudojama per vestuves, kai Jaunųjų tėvai savo šeimos ugnį perduota Jauniesiems. Žvakidė yra švelniai išgaubtos vazelės formos.

Šeimos židinys - žvakidė ant kojelės su paukščiais ir gėlėmis yra ažūrinė. Per puošnų, kruopščiai išdirbtą gėlės ornamentą matosi viduje esanti žvakė, o tamsoje pro ažūrines ertmes gražiai sklinda žvakės šviesa. Šeimos židinys yra apie 18 cm aukščio ir apie 15 cm pločio (ties viršum), kojelės aukštis apie 8 cm, vazelės/karūnos aukštis apie 10 cm.

Šeimos židinys su paukščiais ir ažūriniais gėlės ornamentais puikiai tiks naudoti kaip žvakidė ir po vestuvių. Žvakidė yra elegantiškas, solidus meno kūrinys.

Nepaprastai kruopštaus rankų darbo šeimos židinys pagamintas Lietuvoje ir mes labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti šį kūrinį.

Papildoma informacija

Šeimos židinys, paukščiai, su kojele