Šeimos židinys, Karieta

  Šeimos židinys, Karieta

  28,43 €

  Rankų darbo keramikinis šeimos židinys-žvakidė Karieta,

  papuošta keramikinių balandžių pora ir dekoracijomis.

  Langelių vietoje išpjautos kiaurymėmis, per kurias sklinda žvakės šviesa.

  Karietos stogas tai dangtelis, nukeliamas kai norime į vidų įdėti žvakę.

  Židinio spalva balta matinė.

  Išmatavimai: visas aukštis apie 21 cm, plotis 15 cm,

  dangtelio aukštis 11 cm, išorės diametras 14 cm.

  Rekomenduojame nedidelę žvakę -

  žvakė vestuvėms, apvali, diametras 6 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Šeimos židinys, Karieta. Rankų darbo keramikinė žvakidė balta, puošta balandžių pora ir dekoracijomis. Šeimos židinys graži vestuvių atributika, naudojama per vestuves, kai Jaunųjų tėvai savo šeimos ugnį perduota Jauniesiems. Šeimos židinys Karieta susideda iš dviejų dalių - pagrindo ir nukeliamo dangtelio, todėl dėl savo išskirtinės formos gali tarnauti kaip žvakidė ir daiktų saugojimo dėžutė.

  Šeimos židinys atrodo kaip nedidelė stilizuota baltos spalvos karieta su nukeliamu stogu. Ji, kaip ir priklauso, stovi ant keturių ratų. Karietos šonuose išraižytos durelės su langeliais, kurių vietoje išpjautos kiaurymės, o langelių šonuose matosi užuolaidėlės. Per šiuos langelius labai gražiai spindi viduje degančios žvakės šviesa. Karietos stogas apvalus, iškilęs į viršų, kraštai dekoruoti keramikiniais ornamentais, o viršus papuoštas susiglaudusių keramikinių balandžių pora. Stoge išpjautos kiaurymės, jos reikalingos, kad pasišalintų degančios žvakės šiluma. Karietos stogas nusikelia - taip patogu į vidų įdėti žvakę ir ją uždegti. Žvakė turėtų būti neaukšta, ne didesnė kaip 6cm diametro kamuoliukas. Šeimos židinys Karieta nedidelis, jo aukštis - apie 21 cm, diametras plačiausioje vietoje apie 15 cm. Karietos pagrindo aukštis 11 cm, vidinis diametras 9 cm. Nukeliamo dangtelio aukštis 11 cm, išorinis diametras 14 cm. Balandžių porelės aukštis 3,5 cm, plotis 5,5 cm.

  Nepaprastai kruopštaus rankų darbo šeimos židinys Karieta pagamintas Lietuvoje ir mes labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti šį kūrinį.

  Papildoma informacija

  SZ-karieta