• Nauja
Šeimos židinys, gėlės, šamotas, 10x15cm

Šeimos židinys, gėlės, šamotas, 10x15cm

40,50 €

Rankų darbo menininkų keramikų gamybos šamotinis šeimos židinys-žvakidė su ažūriniu gėlės ornamentu ir baltu gėlės viduriuku.

Šeimos židinys - žvakidė yra švelnios gelsvos spalvos, matinė, o gėlės viduriukas baltas, glazūruotas.

Žvakidė yra švelniai išgaubtos vazelės formos.

Išmatavimai: visas aukštis apie 10 cm, plotis  apie 15 cm.

Rekomenduojame į vidų dėti apvalią žvakę diametras 8 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Šeimos židinys, gėlės, šamotas, 10x15cm. Rankų darbo, menininkų keramikų gamybos keramikinė žvakidė yra šamotinė. Šeimos židinys - žvakidė yra švelnios gelsvos spalvos, matinė, o gėlės viduriukaas baltas, glazūruotas. Šeimos židinys graži vestuvių atributika, naudojama per vestuves, kai Jaunųjų tėvai savo šeimos ugnį perduota Jauniesiems. Žvakidė yra švelniai išgaubtos vazelės formos.

Šeimos židinys - žvakidė su gėlėmis yra ažūrinė. Per puošnų, kruopščiai išdirbtą gėlės ornamentą matosi viduje esanti žvakė, o tamsoje pro ažūrines ertmes gražiai sklinda žvakės šviesa. Šeimos židinys yra apie 10 cm aukščio ir apie 15 cm pločio (ties viršum). 

Šeimos židinys su ažūriniais gėlės ornamentais puikiai tiks naudoti kaip žvakidė ir po vestuvių. Žvakidė yra elegantiškas, solidus meno kūrinys.

Nepaprastai kruopštaus rankų darbo šeimos židinys pagamintas Lietuvoje ir mes labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti šį kūrinį.

Papildoma informacija

Šeimos židinys, gėlės