Žvakė vestuvėms, dekoruota, Burė, 18x5x20 cm

  Žvakė vestuvėms, Burė su rožėmis, 18x5x20 cm

  12,89 €

  Rankų darbo trijų knatų žvakė Burė

  dekoruota auksiniais vestuvių metinių užrašais ir iškiliu rožių piešiniu.

  Žvakės ilgis 18 cm, plotis 5 cm, aukštis 20 cm.

  Žvakė pagaminta iš parafino, bekvapė, supakuota į celofaną.

  Žvakės degimo laikas apie 40 val.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Žvakė vestuvėms, Burė su rožėmis,18x5x20 cm. Rankų darbo žvakės priekis papuoštas vestuvių metinių užrašais ir piešiniu. Žvakė trijų knatų, dega apie 40 val. Žvakė supakuota į celofaną kaip dovana. Ši rankų darbo žvakė gali būti graži dovana jaunavedžiams ar dovana kitų vestuvių metinių progai. 

  Žvakės Burės yra bekvapės, pagamintos iš parafino. Žvakė vestuvėms papuošta vestuvių metinių užrašais, rankų darbo piešiniu ir auksiniais žiedais. Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje!

  Pastaba: Prieš uždegant žvakes jas padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo, nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, o norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius žvakių gesinimui arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  465962021